02 Nisan 2013 #1721311

Yapı Kredi Bankası Kesilen 95 TL!

Maaş müşterisi aynı zamanda eski YKB çalışanıyım. Mart ayı içerisinde bir hesap değişikliği için beni günlerce bekleten bankam hangi hizmeti için 95! TL kart ücreti kesiyor? Maaş müşterisinden ücret alınmaması bir gelenektir. Diğer çalışma arkadaşlarıma kesinti iade edilmişken benim internet bankacılığı üzerinden gönderdiğim maile dahi cevap verilmedi.


Hiç bir kredi kartımdan bu kadar yüksek ücret kesilmiyorken, hem kurumsal hem de bireysel olarak çalıştığım YKB'ye hiç yakıştıramıyorum bunu. Rica ediyorum kartım kapatılsın, telefon bankacılığından kimseye ulaşamıyorum dakikalarca, işlemimin gerçekleştirilmesi için üzülürek yardımlarınızı rica ederim.

Aslı 27 Okunma

Cevaplar

  • Aslı15 Nisan 2013

    henüz tarafıma bir geri dönüş yapılmamışken puanlama dahi yapamıyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön