25 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kazanmış Olduğum Puanlarımı Kullanamıyorum!

Yıllardır çalışmış olduğum Yapı Kredi bankasındaki kredi kartlarımın ödemesini yapılandırmış bulunmaktayım ve borcumu da faiziyle ödemekteyim. Fakat kazanmış olduğum puanlarımı kart yapılandırılmasından önce harcamadım diye şuanda kullandırmıyolar. Neymiş efendim kart kullanıma kapalıymış.

Tamam o zaman diyip puanlarımı başka bir karta aktaralım dediğimde de bu da mümkün değilmiş. Ben borcumu ödüyorsam, bunlar benim kazanmış olduğum puanlarsa, bunlar benim hakkımda, ben sizin hala müşterinizsem neden kullanamıyorum Anlam vermiş digilim. Bu benim hakkım harcama yaparken kazandığım birşey bu. Ödemesini alıyolar ama yok efendim kullanamazmışım. şikayetçiyim.

Resmi 23 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön