19 Mart 2013 #1693760

Yapı Kredi Bankası Kartsız İşlemde Yapılan Para Kesintisi!

Ben Erasmus programıyla Polonya da okuyan binlerce öğrencide biriyim ve yurt dışınca para çekinde Yapı Kredi TL kartı kullanmaktayım ailem bana para gönderirken Yapı Kredi Atm 'den kartsız işlemi kullanmak zorunda kaldılar ancak her kartsız işlem yapıldığında hesabımdan 5 TL tutarında işlem ücreti alındığını ve benim durumum da olan binlerce öğrenci olduğunu ve paramızın geri yatırılması istiyoruz.

Coşkun 92 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun22 Mart 2013

    İyi günler bana gönderilen maili aynen kopyalıyorum çözüm için herhangi bir işlem yapılmamıştır sadece para kesintisi hakkında işlem ücreti alındığının bilgisi verilmiştir. Sayın COŞKUN GENGEÇ, Öncelikle paylaşımlarınız ve bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Bankamıza ilettiğiniz, bankacılık ürün ve hizmetlerine ait masraf/komisyon uygulamaları konusunda talebinize istinaden bilgi vermek isteriz. İşlem Ücretleri Bankamızca, Bankacılık Kanunu'na, ilgili diğer mevzuat hükümlerine ve bankacılık genel uygulamalarına uygun biçimde tahsil işlemleri gerçekleştirilmektedir. İşlem Ücretleri ile ilgili yaptığımız değişiklikler, www.yapikredi.com.tr internet adresimiz aracılığı ile duyurulmaktadır. Ayrıca, Bankamızca tahsil edilen masraf ve ücretler şubelerimizde de ilan edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bilinmesi hizmet kalitemizin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızda son derece önemli yer tutmaktadır. Bu ilkemizden hareketle; görüşlerinizi paylaştığınız için tekrar teşekkür eder, Bankamızla çalışmalarınızın devamını dileriz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1693760 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön