24 Nisan 2013
Yorum Yap
#1761729

Yapı Kredi Bankası Kartımı İptal Etmiyor!

Banka kartımı staj için açtırmıştım. Fakat artık kullanmıyorum. Bir defa para yükledim ve 60 TL'ye yakın kart ücreti kesti. Ücreti iadesini taleb ettim reddedildi. Kartımın iptalini istedim fakat müşteri temsilcisinin kart iptali için evrakları doldururken bana söylediği sözler '' şu an attığınız imza , sistemdeki imza ile uyuşmuyor kartınız kapanabilir de kapanmayabilir de..


Bu genel merkezin insiyatifine kalmış birşey.. '' denildi bana. Sistemdeki imzamı göstermiyorlar fakat aynı imzayı atmamı istiyorlar. Kartı çıkarttırınca 18 yaşın altındaydım ve şu an 18 yaş üstündeyim. İmzamın değişmesi normal birşey. Paramın iadesini ve kart iptalini istiyorum. Lütfen birisi el atsın artık şu konuya !!

Engin 40 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1761729 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları