17 Ocak
Yorum Yap
#10030531

Yapı Kredi Bankası Kartımdan Çekilen Ücretleri İade Etmiyor!

Yapı Kredi kartımdan çekilen ücretleri iade etmiyor. Kredi kartımdan yapılan harcamalara yapmış olduğumuz yazılı ve telefonla yaptığım tüm itirazlara rağmen kartıma iade yapılmıyor. Firma topu bankaya atıyor banka firmaya atıyor. Pinpon topu gibi bir oraya bir buraya gidip geliyoruz. Çağrı merkezi kaba davranıyor. Kendinizi kötü hissetmeniz için her türlü muameleye maruz kalıyorsunuz. Sinirleriniz yıpranıyor, zamanınız boşa gidiyor.

Bariş 320 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Ocak

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Ocak

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle yeniden iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Ocak

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları