24 Nisan 2014
Yorum Yap
#2414733

Yapı Kredi Bankası Kartımdaki Blokeyi Kaldırmıyor

Şube atm'si benim banka kartımı yuttu ve bende şubeden kartımı geri aldım. Şubede ki görevli bayan benden kimlik fotokopimi aldı imza attırdı. Bir şey olursa müşteri hizmetleri ile görüşmemi istedi. Bende kartımda herhangi bir bloke yoktur diye hafta sonu arkadaşlarımla yemeğe çıktım. Ancak kartım geçersizdi.


Tüm arkadaşlarımın arasında çok kötü rencide oldum. Müşteri hizmetlerini iki seferdir arıyorum bana ısrarla şubeye gitmemi söylüyor. Şube de müşteri hizmetlerini aramamı. Ben yaklaşık bir haftadır beş kuruşsuz dolanıyorum. Bunların faturasını bankaya kesebilir miyim? Buna hakkım var mı bilmiyorum ancak bankanın beni 1 haftadır bu sorun nedeniyle mağdur ettiğini çok iyi biliyorum.

Onur Onur 160 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler