19 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kartıma Yansıtılan Yıllık Aidatın İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi’nin kredi kartından 2013 yılı mart ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 60,00 TL. kredi kartı üyelik ücreti kesildi. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarıda saydığım nedenlerle ekstrem de yer alan üyelik ücretine itiraz ediyor ve kesilen 60,00 TL kredi kart üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesini, bilgilerinize sunar, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ayşe 34 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe26 Mart 2013

    Müşteri hizmetlerinin sunduğu puan toplama,3 ayda yapmam gereken harcama mecburiyeti,3 fatura bağlama zorlaması gibi durumlardan hiçbirini kesinlikle kabul etmiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini, giderilmeyecekse kredi kartımın iptal edilmesini telefon numaramdan bana ulaşılarak bu durumun halledilmesi konusunda gereğinin yapılmasını istiyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1694029 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön