21 Mart 2013 #1699489

Yapı Kredi Bankası Kartım İptal Edilmiyor!

Yapı Kredi bankasından kredi kartım vardı. . Bu bankanın inanılmaz yüksek faiz oranları ve kötü çalışma anlayışından dolayı borcumun tamamını ödeyerek kredi kartımı iptal ettirmek istedim. . Borcun tamamını ödedim ama banka ısrarla kartımı iptal etmeyerek tam anlamıyla işi yokuşa sürüyor. .


Müşteri temsilcisi bana sürekli '' neden iptal etmek istiyorsunuz'' diyip duruyor. Asıl sebep olan şey 2 yıl önce annemin bu bankada bulunan hesabının birden bire 1. 500 TL eksiye düşmesidir. . 1 yıl boyunca mücadele ettik. . Banka yetkilileri ortadan kaybolan 1. 500 TL için '' harcamışınızdır, hatırlamıyorsunuz'' gibi laflar etti. 1 yılın sonunda para kendiliğinden hesaba aktarıldı. .

Gürdağ 171 Okunma

Cevaplar

  • Gürdağ29 Mart 2013

    Bugun yapı krediden aradılar ve kartımın kapatıldığını soyledıler..Belge isterim dedim..1 hafta içinde adresinize göndericez dediler..Bir kredi kartını iptal ettirmek bu kadarmı zor olur ? Zaten ben 1 haftadır çaba sarfediyorum iptal edin diye.. İş bankasından da kredi kartım vardı..Borcumu ödedim ve belgemi alıp kartı kırdım..Toplam yarım saat sürdü.. Bir daha Yapı Kredimi..Allahh korusunn....

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1699489 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön