18 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Üyelik Ücretinin İptalini İstiyorum!

YapıKredi Play kart sahibi olalı 1 yıl gibi bir süre oldu. Kartı çıkarttırmadan önce öğrenci olduğum için bana herhangi bir üyelik ücreti olmadığını söylediler. Bu ay hesap bildirim özetimde üyelik ücreti adı altında 20 tl kesinti gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Bunun haksız olduğunu ve tüketici hakları gereğince böyle bir ücret talep edilemeyeceğini söyledim.


Bana BDK gereğince bu ücreti kestiklerini söylediler. Bende Word puanlarımla ödenmesini talep ettim fakat bu ücretin tüketici haklarının 4077 sayılı kanunun 6. maddesine aykırı olduğunu belirtip bu işlemin iptalini istiyor aksi halde yasal yollara başvurup kartımı kapatacağımı belirtiyorum.

Esra 32 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön