13 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Üyelik Ücretinin İptalini İstiyorum!

Uzunca bir zaman kullandığım ve hala kullanmakta olduğum Yapı Kredi PlayCard' ımın Ocak ayı ekstresine yansıtılan ve kartımdan bilgim dışında, herhangi bir yasal dayanağı bulunmadan kesilen "Üyelik Ücreti"'nin sonraki aya ait ekstreme dahil edilerek tarafıma iadesini talep ediyorum.


Bankanızın müşterileri sayesinde elde ettiğiniz primlerin paylaşılması konusunda herhangi bir özel ya da tüzel "üyeliğim" bulunmadığı için kartımdan yasal olmayan dayanaklarla kesilen "Üyelik Ücreti" denilen tutarın da bir an önce yatırılmasını talep ediyorum.

Furkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Furkan14 Mart 2013

    Öğrenci olduğum halde ısrarla aldığınız yıllık ücreti geri vermiyorsunuz. Her türlü hukuki yola başvuracağımdan emin olabilirsiniz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön