Yapı Kredi Bankası Kart Üyelik Ücreti

Burak Burak08 Temmuz 04:59

Tam olarak 3 senedir yapı krediden almış olduğum kredi kartımı kullanıyordum ayda yaklaşık olarak 800-1000 TL arasında bir harcama yapıyorum fakat bunun üstüne yıllık 139,50 TL olmak üzere hesabımdan özellikle de kredi kartımdan 'Kart üyeliği' adı altında bu miktar çekiliyor. Bildiğimiz gibi yapılan bu şey kanuni olarak yasak ve tüketici haklarımın ihlaline giriyor. Gün içinde banka tarafından gerekli olan iletişim sağlanmaz ise bu konuyu yargı merciine taşıyacağım ve Yapı Kredi Bankası ile tüm ilişiğimi keseceğim. İyi günler...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 09 Temmuz 09:27

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 08 Temmuz 04:59

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler