05 Nisan 2013 #1726210

Yapı Kredi Bankası Kart Ücreti İade Talebi!

28 Şubat 2013 tarihli Worldcard Hesap Özetine 60 TL üyelik ücreti yansıtıldığını gördüm. 1 yıl önce yine kart ücreti yansıtılmıştı. Tüketici Hakem Heyetine başvurum sonucunda tarafıma ücret iadesi yapıldı. Daha önce hakem heyeti kararı olmasına rağmen bu yıl tekrar benden üyelik ücreti alındı. Bankayı telefon ile aradım. Ancak olumlu yanıt alamadım.Üyelik ücreti adı altından benden tahsil edilen 60 TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Rahmi 44 Okunma

Cevaplar

  • Rahmi02 Mayıs 2013

    Merhaba, Yapı kredi bir mektup ile cavap yazdı. Ancak beni hiç tatmin etmedi. Kart kullanım performansım yeterli değilmişde falan filan. Ben zaten 2 yıldır kartı kullanmamaya çalışyorum. 15 yıldır bu kartı kullanıyorum alışverişlerimde yapı kredi öncelikli idi. Asıl ben Yapı Kredi'nin performansını yeterli bulmuyorum. Ve sonuçta param iade edilmedi. Geçen yıl tüketici mahkemesi kararı lehime sonuçlanmasına rağmen yine kart ücreti yansıtıldı. Benim için zor değil bir dosya daha hazırlarım hakem heyetine teslim ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön