26 Mayıs
#12028866

Yapı Kredi Bankası Kart Ücreti Alıyor!

Yıllardır Yapı Kredi Bankası müşterisiyim. 142 TL yıllık kart ücreti alınmış. Bunun iadesini talep ediyorum. Geçen senede aynı şey yapıldı. İadesi yapıldı yoksa iptal edip çalışmayacaktım. Ben bu ücreti ödemek istemiyorum. Kanunen de hakkım olduğunu düşünüyorum. Hem müşteriniz olacağım hem de böyle fahiş rakamlar alacaksanız. Ben artık sizle çalışmak istemiyorum. Lütfen gereğini yapın ücret iadesini gerçekleştirin.

Binnur Binnur 293 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Binnur28 Mayıs

    Parayı keserek kanun var dıyerekmı çözüm buldunuz yazıklar olsun o para haram olsun

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mayıs

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları