21 Ocak 2014 #2247807

Yapı Kredi Bankası Kart Ücreti Alıyor!

Talep etmediğim halde işimden dolayı Yapı Kredi Bankası tarafından kredi kartı gönderildi. Harcama yapmadığım için banka tarafından yıllık kart ücreti alınmayacağı 1 yılın sonunda ekstreye yansıtılsa bile müşteri hizmetleriyle görüşüldüğü takdirde karta iade edileceği söylenmişti fakat müşteri hizmetlerini aradığımda bana 3 ayda 1200 tl harcama yaparsam ancak o şekilde iade edileceği dayatılması yapıldı.


Başka banka kartımla ayda o harcamayı yapıyorum. Bu dayatma karşısında bu bankanın kartına harcama yapacak olsam bile yapmam. Sözlerinde durmuyor.Bu tavırlarından dolayı kartımı tamamen iptal ettim. Beni bu parayı ödemek zorunda bıraktıkları için şikayetçiyim.

Derya 40 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön