Yapı Kredi Bankası Kart Ücreti Aidat İptali Hakkında

Merve Merve04 Ağustos 23:46

Merhaba Yıllardır kullanmakta olduğum YKB Gold kredi kartımdan 158.50 TL kart ücreti bedeli tahsil edilmiş. Kredi kartımdan tahsil edilen bu astronomik rakamın tarafıma iade edilmesini beyan ederim. Ücretin iade edilmemesi durumunda yasal haklarımı kullanarak kullanmakta olduğum kartın iptal edilmesini talep edeceğim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 11 Ağustos 10:19

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

profile-icon Merve 08 Ağustos 02:19

Sayın YKB Sunmuş olduğunuz 3 seçenekten kart ücretimin %75 lik kısmının iadesi kabul etmek zorunda kaldım çünkü diğer önerdiğiniz seçenekler kabul edilecek uygunlukta değildi beni arayan müşteri danışmanın ses tonun yükselterek ve konuşmalarımı keserek gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmemizden de hiç memnun kalmadığımı da belirtmek isterim taahhüdümde belirttiğiniz 6 aylık süre sona erdikten sonra bankanız ile olan hesap ve kart ilişkimi sonlandıracağım

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 04 Ağustos 23:47

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nur 05 Ağustos 00:27  

    22 yıldır sadece bu banka ile çalışıyorum her sene yansıtılır ısrarla arayıp iptal ettiririm bu sene olmadı 3 seçenek sunuyor banka size ve uygun bir şekilde ödemeye yönlendiriliyorsunuz ya da yeni çıkan aidat sız kk size sunuyor mecbur muyum yeni kk

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler