12 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Kart Kopyalama Skandalı

5 Mayıs günü vadesiz hesap kartımın kopyalanması sonucu hesabımdan 2000 TL nakit çekilmiştir. Üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen halen hiçbir aksiyon alınmadı. Bu olayın olduğu gün sağlık sorunu nedeniyle medipol mega hastanesindeydim kredi kartı kullanımlarından incelenebilir. Bu süre içinde nakit olmadığından hastane giderlerini de kredi kartımdan ödedim.
Mağduriyetim giderilmediği gibi kredi kartı extresini bu süre zarfında ödeyemeyeceğim için bana faiz yansıtılması söz konusu. Yansıyacak bu faizi asla kabul etmiyorum. Acilen 2000 TL'nin eksiksiz olarak hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Zeliha 338 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön