04 Mayıs 2013 #1779058

Yapı Kredi Bankası Kart Elime Geçmeden Parasını Alıyorsunuz!

Nişanın ilk haftası, bankadan ek kart talebinde bulundum. (Matbu form ile). 13 Nisan hesap kesimli ekstremde, istemiş olduğum ek kart için yıllık aidat kesildiğini gördüm. Oysa kart elime 1 Mayıs günü geçti! Banka ile yaptığım görüşmede ''kartın açık olduğunu, bu yüzden parasını ödemem gerektiğini'' söylediler. Açıksa ödeyeyim diye düşündüm ancak 4 Mayıs itibariyle kartımı kullanamıyorum! Çünkü satış sözleşmesi tarafınıza ulaşmamış!


Elime geç ulaşan, hizmete açık olmayan bir kart için ödeme yapmayacağım! Bu tek taraflılığı kabul etmiyorum! Ben sadık bir müşteriyim. World'den başka kartım, hesabım vs yok! Kendi kartımın 75TL ücretine itirazım yok ama ek kartı ödemeyeceğim. Hakkımı arayacağım!

Ufuk 39 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Ufuk08 Mayıs 2013

    Şikayetime henüz bir dönüş olmamasına rağmen, şikayetinizi çözümleyen kurum ile ilgili memnuniyet anketini doldurunuz şeklinde bildirim alıyorum? Ne alaka?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön