12 Eylül 2013 #2008888

Yapı Kredi Bankası Kart Başvurum Reddedilmiş!

Yapı Kredi Bankası'na SMS yoluyla world kart başvurusu yaptım. Beni aramışlar ancak telefona yetişemedim. Görüşme sağlayamadım. Tekrar ararlar diye bekledim, ses soluk çıkmadı. Müşteri hizmetlerini 4440444 aradım, başvurunuz reddedilmiş denildi. Nedeni nedir dedim, sanırsın devlet sırrı net bir açıklama yok.


Lütfen bağışlayın 4000 TL'den fazla maaşım var hacizim yok, bugüne kadar hiçbir kurumla alacak verecek davam, uyarım vs olmadı. Günü gününe borcuna sadık bir vatandaşım. Reddedildi denince insan merak ediyor. O zaman Türkiye'nin yarısına bu kartı vermemeniz gerekiyor. Sadece holdinglere mi hizmet veriyor bu banka. İstemezsin durmadan ararlar, istersin vermezler.

Haydar 116 Okunma

Cevaplar

 • Haydar08 Ekim 2013

  kartım hala açılmadı müşteri hizmetlerini defalarca aradım ama sözleşme elimize ulaşmadı bir hafta daha bekleyelim diyorlar. çinden yollasan 1 hafta önce gelmişti bile.

 • Haydar25 Eylül 2013

  kart bu gün itibariyle elime ulaştı bir hafta da açılmasını beklemem gerekiyormuş.

 • Haydar17 Eylül 2013

  henüz elime ulaşmadı ama 5 tl karşılığında kartımın hazırlandığını ve tarafıma gönderileceğini bildirdiler. henüz elime geçemedi

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön