13 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının Tarafıma İadesini İstiyorum!

Yıllık üyelik ücreti adı altında her sene kesinti yapmaya çalışıyorsunuz ve dikkat ederseniz bende şikayetçi oluyorum bu bankadan böyle davranmasanız da bizde sizinle uğraşmasak olmaz mı artık. 04/01/2013 tarihinde kredi kartımdan kesilen 65 tl aidat bedelinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Bizim bu durumumuzla ilgilenilmediği takdirde bankanız da ki hesabımı kapatmayı düşünüyorum.


Hesaplarımı kontrol ederseniz eğer farkedersiniz sizlerde tüketici hakları hakem heyetine başvurmuştum geçtiğimiz dönemde ve aynı konu için sonuç olarak tarafıma aldığınız ücretler iade edildi. Bu bankanıza son uyarımdır.Sonuç bekliyorum.

Şener 55 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön