09 Mayıs 2013 #1787518

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

27.03.2013 tarihinde 65 tl üyelik ücreti extreme yansıtılmıştır. Kredi kartı müşteri sözleşmemde bu tutar ile ilgili bir bilgi tarafıma verilmemiş olup her yıl bankanın tek taraflı keyfiyen belirleyip ekstreme yansıtmış olduğu bir miktardır. Kredi kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum. ayrıca bizlere sunmuş olduğunuz 2 öneride kart kullanıcılarına yardımcı değil daha mağdur edicidir..


Şuan kart limitim 3400 lira bu ay olmuş, kullanabilirim 1900 lira ve 65 liranın iadesi için siz benden 3 ay içinde mümkün olmayan 2100 lira kullanmamı talep ediyorsunuz. Mağduriyetimi gidermenizi ve konu ile ilgili yanıtınızı yazılı olarak istiyorum.

Ebru 40 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön