22 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

İlk yıl ücretsiz ikinci yıl 15 tl diyerek tarafıma pazarlanan, öğrenci ve gelir belgem ile başvurumu yapıp tarafıma gönderilen kartın bu ay ki ekstremde ( ilk yılım ) 65 tl üyelik ücreti bulunmaktadır. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerinin yaptığı açıklama; kartın öğrenci kartı olmadığı öğrenci kartlarının 500 tl limitinin olduğu benim gelir belgem ile başvuru yapmam sebebiyle üyelik ücretine tabii tutulduğum. İyide senin personelin beni böyle yönlendirdi. Kotasını doldurmak için söyledi desek daha doğru olacak. Şu durumda borcu ödememek için 90 gün içerisinde 750 tl lik harcama yapmam gerektiği söylendi. Son ödeme tarihim geldiği için kabul etmek durumunda kaldım.Yada mecbur bırakıldım.

Kutay 23 Okunma

Cevaplar

  • Kutay29 Mayıs 2013

    Bana sonuç hakkında hiçbir bilgi verilmedi. Daha kaç ay daha beklemem gerekiyor? Burada insanlara müşteri memnuniyeti için ilgileniyormuş izlenimi verin, hiçbir geri dönüş yapmayın. Sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bu. Yani koca bir 0 "sıfır"

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön