16 Nisan 2013 #1745578

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Kart başvurumu yaparken yıllık aidat ücretinin alınmayacağı, bu ücret yansısa bile çağrı merkezinden iptal edilebileceği konusunda bilgilendirildim. Çağrı merkezi böyle bir işlemin mümkün olmadığını söyledi. Daha sonra mail yoluyla şikayetimi bildirdim fakat hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı.


Kartımın borcunu bitirip iptal ettirmeyi düşünürken yine kart aidatı karşıma çıktı. Çağrı merkezinden genel müdürlüğün faks numarasını aldım ve 5 Nisan günü dilekçe yolladım. 1 hafta içinde geri bildirim yapılacağı söylendi, şimdi ne arayan ne soran var. Müşteri olarak karşımda muhattap olabileceğim hiç kimse bulamıyorum. Eğer buradan da bir sonuç alamazsam yasal yollara başvuracağım.

Sevgi 35 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön