21 Mart 2013 #1697703

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Kullandığım ve borcu olmayan Yapıkredi Word kart kredi kartımdan bankanın üyelik ücreti adı altında 60 TL kesmesi ve bu kartı alırken bana kartın herhangi bir aidatı kullanım ücreti vb. olmadığı söylenerek verilmesi. 60 TL yi hiçbir şekilde bu kart ücretini ödemek istemiyorum.
Eğer iptal yapılmadığı takdirde tüketici hakem heyeti mahkemesine başvuracağım.


15 mart 2013 tarihinde kartımdan Üyelik ücreti adı altında yapılan yıllık aidat ücreti kesintisinin gelecek ekstrem de kartıma iade edilmesini aksi takdirde bankanız ile olabilecek tüm ilişkilerimi keseceğimi bildiririm. Kartın gerekirse kapatılmasını gereğinin yapılmasını istiyorum.

Rojda 43 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön