20 Şubat 2013 #1643302

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Kullanmakta olduğum Yapı Kredi World kredi kartının yıllık aidatını ödemek istemiyorum. Ödemelerimde herhangi bir sorun ve kullanımım da limit azlığı olmamasına rağmen ödeme istiyorlar. Müşteri hizmetlerinin hiçbir şekilde yardımcı olmadığını ve müşteri kaybını kabul ederek iptali mi dahi istiyorlar.


Müşteri kaybının Koç grubu adına kabul edilmesi kabul edilemez. Bu kadar reklam yapılması ve bir müşteri bin müşteri politikasını düşünen ve reklama özen gösteren koç grubunun bu kadar basit konuya karşın iptali mi istemesi hiç de hoş bulunmuyor.

Serdar 36 Okunma

Cevaplar

  • Serdar06 Haziran 2013

    Yapı kredi ve KOÇ grubu müşteri kaybı için elinden geleni yapıyor. Tekrar yıllık kart ücreti istenerek bu kartı kullanmamamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Müşteri temsilcisi sanki bu kartı kapatayım diye neredeyse zorlayacak. Daha öncede söylediğim gibi bir müşteri bin müşteri kaybıdır. Böyle bir çalışma sistemiyle çalışan yapı kredi sistemi 75 tl nin peşine düşerek müşteri tutmamaya çalışıyor. Şu anda kartın iptali 1 dk içinde gerçekleşti. Bu demek oluyorki müşteri istemeyen 75 tl için bin müşteri kaybını göz önüne alan yapı kredi KOÇ grubuna büyük bir darbe vurmaya devam ediyor. Umarım bu yazılarım KOÇ grubuna iletilir ve 75 tlye tercih ettiğiniz müşterinizle telefonla aram zahmetinde bulunursunuz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön