01 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İstiyorum!

Çeşitli tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararıyla da 'kredi kartı aidat ücretlerinin haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir' kredi kartı aidatı almak haksızlıktır. yani hak yemektir. şöyle alışveriş yaparsanız şu kadar böyle alışveriş yaparsanız bu kadar tl kartınıza yüklenecektir dediğinize göre bu alışverişlerden mutlak ve mutlak karınız kazancınız var bunun üzerine hala kart aidatı almak niye?

Ee kartımızı kullanıyorsunuz diyorsunuz ya ee yaptığımız alışverişlerin parasını siz mi ödüyorsunuz?zaten sizin karınız olmasa neden kartınızla alışveriş yaptırasınız ki!! play kartımdan kesilen kart aidatı adı altındaki 20 tlnin iadesini istiyorum!

Zübeyde 43 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Zübeyde08 Nisan 2013

    Çeşitli tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararıyla da 'kredi kartı aidat ücretlerinin haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir' kredi kartı aidatı almak haksızlıktır. yani hak yemektir. şöyle alışveriş yaparsanız şu kadar böyle alışveriş yaparsanız bu kadar tl kartınıza yüklenecektir dediğinize göre bu alışverişlerden mutlak ve mutlak karınız kazancınız var bunun üzerine hala kart aidatı almak niye? Ee kartımızı kullanıyorsunuz diyorsunuz ya ee yaptığımız alışverişlerin parasını siz mi ödüyorsunuz? zaten sizin karınız olmasa neden kartınızla alışveriş yaptırasınız ki!! play kartımdan kesilen kart aidatı adı altındaki 20 tlnin iadesini istiyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön