09 Ekim
#12756490

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İptal Ettiğini Söyleyip Puanlarımdan Kesmiş!

Yapı Kredi Bankası kart aidatıiptal ettiğini söyleyip puanlarımdan kesmiş, üstelik kartta otomatik ödemelerim mevcut, aldığı puanlarda benim kampanya puanlarım dalga geçer gibi iptal ettik ücreti diyorlar, iptal varsa tahsilat neden?
Artık kullanmanız yetmiyor bankalara.

İnci İnci 211 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İnci11 Ekim

  Ne mail ne bir düzeltme hiçbir işlem bulunmamaktadır

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ekim

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları