15 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İptal Etmiyor!

10 yıldır Yapı Kredi Bankası müşterisi ve Worldcard kullanıcısıyım. Şimdiye kadar tüm ödemelerimi zamanında yaptım. Yapı Kredi son ekstrem de beni hayal kırıklığına uğrattı, bankamı değiştirme düşüncesine sevk eden, üyelik ücreti 75 YTL’lık tutar. Bu tutar gerçekten moralimi bozdu.


Bilinmektedir ki birçok banka güvenilir müşterilerini kollamak için bu tarz ücretleri yansıtmıyorlar. Birçok banka Eft, kart ücreti vs müşterilerinden almıyor, buda müşterilerini memnun ediyor ve bankalarına bağlılıklarını artırıyor.


Banka bu şekilde daha çok kazanıyor ama sizin uygulamalarınız müşteri kazanmaya değil, kaybetmeye yönelik. Bu nedenle tahakkuk edilen bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Betül 53 Okunma

Cevaplar

  • Betül12 Mart 2013

    http://www.tuketiciler.org/?com=files.read&ID=12&pID=87 buradaki işlemlerimi takip etmem gerekiyor illa :( niye bu kadar insanlar zor durumda bırakılıyorlar:((

  • Betül12 Mart 2013

    Hala bu şikayetimle ilgili bir dönüt alamadım bankadan maalesef bu konuda mağdurluğum devam ediyor... şikayetvarın ilgisine teşekkür ederim..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön