01 Nisan 2013 #1718254

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İade Etmiyor!

Uzun süredir kullandığım World kartıma 55TL aidat yansıtıldı.Aradığımda kesinlikle iade etmeyeceklerini belirttiler.Bu durumda kartımın iptalini istedim ve kartımı anında kullanıma kapattılar.Sonrasında kartımdaki tüm borcu ve kalan taksitlerin tamamını EFT ile ödedim.


Şimdi kartım iptal olduğuna göre Yargıtay 13.Hukuk Dairesince verilen 2011/4736 esas ve 2011/11579 sayılı-BK. 125 Md ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar gereği verilmeyen bu hizmetin aidatının tarafıma,benim göstereceğim başka bankadaki hesap numarama iadesinin yapılmasını istiyorum.Ayrıca kartı sonradan benden habersiz yeniden açıp "borcunuz var,biz bundan yine aidat kestik" diye 1 sene sonra fatura göndermenizi de istemiyorum!

Talat 44 Okunma

Cevaplar

  • Talat23 Nisan 2013

    İnceleyin inceleyin,kolay gelsin! ! !

  • Talat10 Nisan 2013

    Olumlu bir sonuçla döneceğinize pek inanmasam bile sormak istiyorum: İncelemelerinizin sonucunu ne zaman öğrenebiliriz acaba?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön