20 Mart 2013 #1694637

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İade Etmiyor!

Üyelik ücreti adı altında şubat ektresinde 75 TL' lik ücret yansıtıldı. bankanın web sayfasındaki yasal dayanağı kısmına baktığımda "“.... Kart hamilinin yaptığı işlemler nedeniyle, sözleşmede yer almayan faiz, komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir şekil ve surette ödeme talep edilemez ve kart hamilinin hesabından kesinti yapılamaz.....”"denilmektedir.


2002 yılında imza attığım sözleşmede de bu düzenlediğiniz madde yoktu. http://www. tuketiciler. org/images/File/Yargitay11_Hukuk_Dairesi_Hesapisletimucretikarari. docx mahkeme kararına binaen üyelik ücretimin iadesini talep ediyorum. bu şekilde davranırsanız bu senenin sonunda bankamı değiştireceğim.

Betül 26 Okunma

Cevaplar

  • Betül26 Mart 2013

    internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de msj attım ama herhangi bir dönüt olmadı. standart mesajın dışında bana farklı bir çözüm içeren msj yayınlarsanız memnun olurum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön