25 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İade Etmemek İçin Zorluk Çıkarıyor!

Yapı Kredi Bankası 4440444 çağrı merkezini arayarak kredi kartı ücretimin iptalini istedim. Çağrı merkezindeki kişi tarafından seçenek sunulan Avea fatura ödeme ile ilgili olanı seçtim. İki ay sonra ücretin puan olarak yükleneceğini söylediler.

Defalarca çağrı merkezini arayıp ne zaman ödeneceğini sormama rağmen, uzun uzun bekletmelerine rağmen konu ile ilgili şahsımı mağdur duruma düşürerek, üzerine ben sanki bu uygulamayı kendi kendime bulmuşum gibi bir konuma düşürüldüm. Çağrı merkezleri kayıt ediyorlar ve bu şekilde müşteriye davranılmaz. Müşteri olarak mağdur edildim.

Duygu 40 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön