05 Nisan 2013 #1726330

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatım Hakem Heyeti Kararına Rağmen İade Edilmedi!

10.01.2013 tarihli lehime çıkan Hakem heyeti kararına rağmen Yapı Kredi Bankası A.Ş 4 aydır para iademi yapmamıştır. İlla 60 TL için bankanızı icraya verip bu paranın kat kat fazlasını sizden masraflarla birlikte gerimi almam lazım? Son çare artık bana bunu da yaptıracaksınız. Ya paramı en kısa zamanda iade edin ya da hukuki olarak bir sonraki aşama olan icra aşamasına geçip bankanızı icraya vereceğim.

Kenan 79 Okunma

Cevaplar

  • Kenan20 Nisan 2013

    Şikayetimin dayanağı olan hakem heyeti kararını buraya da koymama rağmen telefon açıp pişkin pişkin hakem heyeti kararı bize ulaşmadı isterseniz hukuksal yollara başvurabilirsiniz diyorlar. Bankacılık değil kabadayılık resmen bunların yaptıkları.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön