10 Ağustos
#12419337

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Tehdidi

Yıllardır aktif olarak kullandığım, faturalarımı vergilerimi ödediğim, nakit avanslarımı çektiğim kart için bana 160 TL aidat geldi ve şartlar önüme sunuldu. Ben zaten yıllardır kullanmama rağmen toplamda bu kadar puan bile kazanmadım. 14 ay kartı kullanmaya devam ederseniz bu aldığımız ücret ParaPuan olarak verilir ya da paranın yarısının 6 ay kalmak sözüyle veririz gibi şeyler söylendi. Kendimi dolandırılmış gibi hissettim.

Ömer Ömer 214 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları