21 Ocak 2014 #2247148

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Kesiyor

15 senedir kullanmak olduğum Yapı Kredi Bankası worldcard kredi kartımdan ek kartımla birlikte 105 TL kart ücreti kesildi. Ben yaklaşık 15 senedir bu kartı kullanıyorum ve bir kez ödemeyi aksatmış değilim ve daha öncede bir veya iki kere kart ücreti ödemişimdir. Bir şekilde konuşarak iptal edilmiştir.


2014 konuştuğumda ise 4200 TL 3 ayda harcanan gerektiği söylenmiştir ya klasik ay başına 1400 TL bana daha önce işe düzenli ödemelerimden dolayı özel müşteri statüsünde olduğum söylenmiştir. Mümkünse kart ücretimin iadesi ve 4200 TL harcama şartının kaldırılmasını arz ederim.

Harun 175 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön