19 Mart 2013 #1693670

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Kesildi!

İstemediğim halde çıkarılan, banka şubesinden geri dönen hiç teslim dahi almadığım Adios kartı için 85 TL kredi kart aidatı kesmişler. Telefonda konuştuk ve hiç almadığım kartı iptal ettirdim. Her şeye rağmen ödemek zorunda olduğumu söylediler. Kızgınlıkla telefonu kapattım. Bu haksız alacağın, bu durumun ortadan kaldırılmasını diliyorum.

Ceyhun 33 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun29 Mart 2013

    ilgili şikayetimi bankanın yönlendirdiği şekilde yineledim. ancak banka bu konuda bir çare üretemedi. yalnızca bu kartı önümüzdeki 1 yıl hesap işletim ücreti ödemeden kullanabileceğim bir teklif yapıldı. ancak elime dahi geçmemiş bu kart yüzünden yaratılan borçla ilgili yetkisi olan biri dahi aramadı. kısacası şikayet konusu olduğu gibi hiç değişmeden yerinde durmaktadır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 794664 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön