12 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı İptali!

10 yıldır Yapı Kredi Bankası müşterisiyim. Şubat ayında hesap ekstrede fark ettiğim 90 lira yıllık kart ücretine itiraz etmek için müşteri hizmetlerini aradım ve kart ücretinin iptalini talep ettim. Banka yetkilisi iptal etmek için bir sürü şart koştu ve son şartı 3 adet otomatik ödeme talimatı verirsem 90 liranın kartıma puan olarak yükleneceğini söyledi.


Telefonla talimatı verdim, ancak 3 ay sonra bu şekilde olmadığını şubeye gidip dilekçe vermem gerektiğini söylediler. Öyle yaptım. 3 ay sonra yine yüklenmedi, bu kez bana 3 er tane doğalgaz, elektrik, su faturası ödemem gerektiği söylendi. Kartımı iptal ettim. Banka müşterilerini sadece oyalıyor ve dalga geçiyorlar.

Şeref 99 Okunma

Cevaplar

  • Şeref15 Eylül 2013

    şikayetim ile ilgili tarafıma geri dönüş yapılmadı !!!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön