22 Ekim 2016 #6754513

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alıyor

Henüz kullanmaya başlayalı 3 ay olmuş kredi kartımdan "maaş müşterisi" olmama rağmen 94 TL kredi kartı aidatı alan Yapı Kredi Bankası hem ücreti iade etmiyor bir de üstüne 1600 TL harcarsanız iade ederiz diyorlar.

Tümay 165 Okunma

Cevaplar

  • Tümay24 Ekim 2016

    Kartımı iptal ettirdikten 2 gün sonra telefonla arayıp ücret iadesi yaptılar ve kart ücreti olmayan yeni bir kredi kartı göndereceklerini söylediler. Bilginize.

  • Tümay22 Ekim 2016

    Bu bankadan maaş alan memur arkadaşlar buraya yazdıkları ile şikayete çözüm falan üretmiyorlar. Zaten şikayetimi çözecekleri umudu ile de yazmadım. Bu bankanın maaş anlaşması yaparken verdikleri kartlardan 5 aylık kullanımda 95 TL para kesmektedirler. Kredi kartlarınızı bunu bilerek kullanın. Parayı da kesinlikle iade etmiyorlar. 10 yıldır ilk defa bir bankanın maaş müşterisinden kredi kartı aidatını hem de diğer bankalardan daha yüksek miktarda tahsil ettiklerini görüyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön