22 Ocak 2015 #2993663

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alıyor

Yapı Kredi Bankası Yıllık kredi kartı kartı aidatı adı altında her sene çok fahiş fiyatları ekstreme yansıttı. Aidat alınması yasak olduğu halde hala almaya devam ediyorlar. Beni maddi yönden her yıl zarara uğratan Yapı Kredi Bankası'ndan hem özür hem de kart aidatlarımı kuruşuna kadar hesabıma derhal iadelerini bekliyorum.


Bu kadar büyük olduğunu iddia eden Yapı Kredi Bankası kart aidatlarından mı medet umuyor? Kart aidatlarım teslim edilmez ise gerekirse Tüketici Mahkemesine baş vuracağım. Tüm borcumu ödeyip kartımı iptal ettireceğim. Yapı Kredi yönetimimden ivedilikle mağduriyetimin giderilmesini ve markalarının hakkını vermelerini talep ediyorum.

Ali 180 Okunma

Cevaplar

  • Ali03 Şubat 2015

    Yapı Kredi Bankası hiçbir sorunumu gidermedi. Paramı iade edemeyeceklerini söylediler. Maaşımı dahi bu bankadan çekiyorum ama mağduriyetimi hiçbir şekilde gidermediler. Müşterilerini süründüren Yapı Kredi Bankası'nı kınıyorum. Sorunumu çözün. Dava açacağım dediğimde dahi bildiğiniz yere der gibi tavırlar. Söyleyecek bir şey yok. Hizmet sıfır, mağduriyetim giderilemedi. Yapı kredi sorunumu çözmenizi bekliyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön