08 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alıyor

Şu anda ve önceki işyerimde Yapı Kredi maaş müşterisiyim. Son ekstremin "SON" gününde 100 TL yıllık üyelik ücreti (kredi kartı aidatı) kesildiğini gördüm. Konuyla ilgili 07.08.14'de çağrı merkezini aradığımda, ücreti iade etmek için harcama taahhüdü vermemi yada puanımdan düşebileceklerini ilettiler.


Bense net talebimi: ücretin iade edilmesini yada puan olarak kartıma yatırılmasını aksi halde kartı kapatacağımı bildirdim. Görevli kartı kapatırsam ücreti geri alamayacağımı söyledi ve nitekim kartı kapattırdım. Banka mantığının 100 TL'yi kapatma pahasına iade etmeyerek kara geçtiğini düşündüğü açık. Ancak artık ne maaşımı bu hesapta tutarım ne KMH'ını kullanırım ne de bir daha bana kart verebilecekler.

Melih 1.572 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Melih21 Ağustos 2014

    Yapı Kredi Bankası şikayetime halka açık olan "şikayetvar" üzerinden dönmek yerine e-posta adresim üzerinden dönmeyi tercih etti. Nedeni 100 TL akrt ücretinin iade etmeyeceklerini bildirmekti. Ben ödediğim bu 100 TL ile birşey kaybetmeyeceğim ancak şunu taahhüt ediyorum ki hiçbir bankacılık ürününde bu bankayı tercih etmeyerek bu kesintiyi bankadan dolaylı yoldan kar kaybı ile telafi edeceğim. Kredi kartı almak isteyenlen Yapı Kredi Bankası yerine piyasayı araştırarak kart ücreti almayan bankaları -ki var ama isim vermeyeceğim, internetten bulunabilir- tercih etsinler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön