12 Nisan 2013 #1739844

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alınıyor!

Yaklaşık 3 yıl önce adı geçen bankadan benden habersiz adıma kart düzenlenerek çalıştığım işyerinin danışmasına bırakılarak (imza karşılığı) gidilmiş bu banka ile şirketim maaş yatırma konusunda anlaşmış ve böylece de hesap açılmış oldu.


17 mart ta extrede 65 tl kart yansıtılmış hemen müşteri hizmetlerini aradım 3 iş gününde döneceklerini söylediler ama dönmediler 2. aradım yine dönmediler. 3 defa bu sefer bana değişik alternatifler sundular ama kabul etmedim yetkili kişi de bunların dışında yardımcı olamayacağını, istersem kartı iptal ettirebileceğimi söyledi ben de iptal ettirdim 11 nisan 2013 de.

Nafiz 39 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön