09 Mayıs 2013 #1788118

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alındı!

Yapı kredi Bankasından kullanmış olduğum bir adet kredi kartı vardı bunu kullanırken bir adet worldplay adında bir kredi kartı daha gönderdikleri ve gönderdikleri kartın yanında yazan yazıda diğer kullanmış olduğum wordcardı kapatmadığım sürece bu yeni worldplay card yıllık aidat ücreti alınmayacak diye bir ibare vardı.


Bunu bankayı arayarak ta teyit ettirmiştim. Hala diğer kartımı kapattırmadığım ve yıllık ücretini ödediğim halde worldplay kartıma da 60 TL tutarında kart aidatı gönderildi. Bu yaptıkları insan yanıltmaktan başka bir şey değil böyle yanlış söyleyen firmalarla kesinlikle çalışmayı düşünmüyorum şuan iki kartımı da iptal ettirerek kullanmış olduğum internet bankacılığını da kapattıracağım.

Koray 41 Okunma

Cevaplar

  • Koray10 Temmuz 2013

    Sadece yaptığınız şikayet incelemye alınmıştır diyorsunuz fakat hala yaptığınız hiç birşey yok

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön