28 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı!

Benim Yapı Kredi Bankasından world card'ım var. Geçenlerde emailime gelen ekstreme yıllık kart aidatı olan 90 TL yansıtılmıştı. Ben de dilekçe yazarak ve yargıtay kararını altına ekleyerek K.Maraş Yapı Kredi Bankasına götürdüm ve oraya verdim. Daha sonraki ekstreme baktığımda 90 TL geri iade edilmemişti. Ben de Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerini aradım ve söyledim onlar da bana şu şartları sağlarsan kart aidatını geri iade ederiz dediler ve ben bir sonuç alamadım.

Bu aldıkları kart aidatının haksız olduğu halde benden tahsil edilmiştir.Bunun geri iade edilmesini aksi takdirde kredi kartımı iptal edeceğimi bilinmesini istiyorum.

Evrim 22 Okunma

Cevaplar

  • Evrim06 Mayıs 2013

    1 ay geçti daha cevap gelmedi nasıl ilgi bu onu da anlayamadım ne zaman cvb gelecek

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön