08 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı!

Yapı Kredi kart kullanıcısı olarak kart aidatının iptalini rica etmek için müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede hayret verici şekilde müdana etmemeleri şaşırttı beni. Diğer bankaların çok kibarca iptaline karşılık yapı kredi gibi firmanın umursamazlığı enteresan. Hem kart aidatının iptal edilmeden kartın kapatılması garip, hem de sundukları şartlar.


Kart vermek için mücadele veriyorlar. Kapı kapı memurlarını gezdirip kart başına ücret veriyorlar. Sonrada hazır mevcut müşterilerini küstürüyorlar. Demek ki biz yanlış biliyoruz. Acil bu konuyla ilgili aranmak istiyorum.

Ceyhun 44 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön