18 Nisan 2013 #1749795

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı!

Yapı Kredi World kart sahibiyim, bugün hesap özetim bana ulaştığında 75 tl üyelik ücreti adı altında borç çıkarıldığını gördüm, tüketici hakları komisyonu defalarca bunun yasal olmadığını ifade etmesine karşı hala bu ücret nasıl talep edilebiliyor, ücretin alınmamasını talep etmek için müşteri hizmetlerini aradığımda 90 gün içinde 750 tl. lik harcama yapmam karşılığı ücretin alınmayacağını şart koştular.


Kartın tamamen iptal edilmesini istediğim zamanda o zaman mecburen ödeyeceksiniz 75 tl yi ibaresini kullandılar, derhal sorunun çözümünü o ücretin iptalini talep ediyorum bu problemin çözüm süreci uzarsa yöneticilerinden olduğum yüz bin kişilik sosyal paylaşım sitemde konuyu paylaşacağım.

Doğan 35 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1749795 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Doğan24 Nisan 2013

    yokkkk....

  • Doğan19 Nisan 2013

    halaaa arayan soran yokkkkkkk.....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön