15 Kasım
Yorum Yap
#11153379

Yapı Kredi Bankası Kart Aidat İadesi!

Yapı Kredi Bankası Worldcard alırken 2002 yılında senelik ücret yok denildi fakat senelik ücret geldi, iadesini de yapmıyorlar. Yarısını iade ettiler biz komple iadesini istiyoruz. Yapı Kredi Bankası Worldcard alırken 2002 yılında senelik ücret yok denildi fakat senelik ücret geldi. İadesini de yapmıyorlar. Yarısını iade ettiler biz komple iadesini istiyoruz.

Umut 177 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Kasım

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Kasım

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları