31 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kart Aidat Bedeli Kesti

Yapı Kredi Bankası'ndan almış olduğum gold kredi kartını uzun zamandır kullanmaktayım. Kredi kartımın aylık ödemelerini 1 gün dahi geciktirmeden ödemelerimi düzenli yapmaktayım. Fakat bu ay ki 26.01.2014 hesap kesim tarihinde kredi kartıma 75 TL yıllık üyelik ücreti yansıtılmış olduğunu gördüm. 75 TL üyelik ücretinin son ödeme tarihi olan 05.02.2014 e kadar bu ay ki kart borcumdan kaldırılmasını talep ediyorum. Aksi halde hakkı mı yasal yollardan arayacağımı beyan ederim.

Mustafa 74 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa15 Mayıs 2014

    yapı kredi bankasından kullanmakta olduğum kredime kartıma ocak ayında 75 TL yıllık üyelik ücreti yansıtıldı, itirazım üzerine 75 TL üyelik ücreti hesabıma iade oldu. fakat 08.05.2014 tarihinde 75 TL üyelik ücreti tekrar hesabıma yansıtılmıştır. yapı kredi bankasının üyelik ücretini ısrarla dayatmasını kınıyorum ve 75 TL üyelik ücretimin kaldırılmasını talep ediyorum. yaptığım itiraza sonuç bulamadığım takdirde kartımda olan borçları nakit ödeyip kartımı kapatacağımı bilgilerinize sunarım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön