18 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidat Alınıyor!

Türkiyedeki bir kaç banka dışında tümü kart aidat alıyor alıyor. Bu ay Yapı Kredi Word kartımın exstresine kart aidatı ücreti 60 tl yansımış müşteri hizmetlerini aradığımda bunun yasal olduğunu ancak sizin gibi değerli müşterilerilerimize sunduğumuz teklifler var 3 ay şu kadar harcama yapın bu ücreti almayalım gibi önerilerde bulunuyorlar. Bende kabul etmedim kartımın iptalini istedim bunu da gerçekleştirdim.

Uğur 36 Okunma

Cevaplar

 • Uğur27 Eylül 2013

  Merhaba 18 şubat 2013 tarihinde YAPI KREDİ bankasının alınan kart aidatları ile ilgili yapmış olduğum şikayetimin ağustos 2013 tarihinde sonuçlanmıştır. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunmuş olup neticesinde geçmişe yönelik kart aidatlarının geri iadesi sağlanmıştır. Bu siteden yapı kredi ailesine seslenmek istiyorum madem sonuç bu şekilde oluyordu da neden müşteriyi kazanmak yerine kaybetmeyi tercih ediyorsunuz anlamak mümkün değil birlikte geçirmiş olduğumuz yıllar içerisinde vermiş olduğunuz kaliteli hizmetten ötürü teşekkür ediyorum. Sitemim sadece alınan kart aidatlarına olmuştur.

 • Uğur20 Nisan 2013

  Merhaba Yapı Kredi Bankasının şikayetime cevap vereli 2 ay oldu verilen cevap zaten yetersiz en kısa sürede detaylı bilgi verilecek denmiş fakat halen dönüş yapılmamıştır. Bu süre zarfı içerisinde kararımı verdim geriye dönük benden alınan kart aidatı ücretlerinin iadesi için tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bu durumun gerçekleşmesi için geçmiş dönemlere ait benden alınan kart aidatı ücretleri için ekstre talebinde bulundum bakalım bunun cevabı ve dönüşü ne yönde olacak .

 • Uğur09 Nisan 2013

  Merhaba Yapı kredi ailesi aradan yaklaşık 2 ay geçti kartımı iptal ettireli bu zaman zarfı içerisinde bir defa olsun dönüş yapılmadı tarafıma sözde değerli bir müşterinizdim ve bu kadar çabuk vazgeçmeniz düşündürücü ve üzücü bir durum olmuştur.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön