18 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aiadatını Geri İstiyorum!

540061****4078 numaralı kredi kartı kullanıcıyım yaklaşık 8 yıllık üyeyim.


"Yargıtay Kararıyla da kredi kartı aidat ücretlerinin haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilin haksız olduğu" denilmesine rağmen her yıl bu ücreti veriyorum. Yasanın Haksız Şart şerhi konmasına rağmen kesilen ücretleri tarafıma iade edilmesini aksi takdirde bankayla olan tüm ilişkimi keseceğimi belirtmek istiyorum.


Ayrıca son bir kaç aydır KK Güvencesi Primi adı altında kesilen ücretlerinde aynı şekilde geri iadesini talep ediyorum. Günlerdir 444 lu müşteri hizmetlerini aramama rağmen nedense bir türlü herhangi bir çalışana da ulaşamadım. Gereğinin ivedilikle yerine getirilmesini talep ediyorum.

Eyup 28 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön