11 Şubat 2014 #2286995

Yapı Kredi Bankası Kapattırdığım Karta Kredi Kart Ücreti Geldi!

Şikayetimi dikkate alıp inceliğiniz için teşekkürler... 7 yıldır kart ücreti uygulanıyor. Bu sene de kart ücreti ekstreme yansıdıktan sonra ben kartımı kapatırdım. Son ay ki faturamda hem geçen yılın hem bu senenin kart ücreti var.


İnceleyip bakarsanız benim kartımı kapatmadan bunun uygulandığını görebilirsiniz. Bu belge elimde var. Kart ücreti ve diğer 2 bankaya itiraz ettiğimde hemen bir ay sonra bana kart ücretimi geri iade edildi.


Yapı Kredi Bankası'nın ne ayrıcalığı var? Ben avukata verdim ve görüştüm, ben bu senenin değil, şimdi 7 yıl aldığınız kart ücretini talep ettim. Diğer bankanın isimlerine de verebilirim.

Asli 98 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön