19 Eylül 2013 #2020932

Yapı Kredi Bankası Kapatılan Karta Kredi Kartı Aidatı Gönderiyor!

17.09.2013 tarihli hesap kesim tarihli kredi kartı ekstre borcu 19.09.2013 tarihinde tarafıma gönderildi. Kartımı kapattıktan sonra banka gişesinden toplam borcumu öğrenim bütün borcumu kapatmama rağmen yaklaşık 3 ay sonra tarafıma 10,92 TL tutarında bir kredi kartı borcu gönderiliyor.


Ben Yapı Kredi Bankası'na, bütün borcumu kapatın çünkü kartımı iptal ettim kullanmak istemiyorum dememe rağmen niçin bana hala borç çıkarılıyor bunu anlayabilmiş değilim. Konuya bahis tutarın küçük ya da büyük olması değil sıkıntı olan.


Sıkıntı ilişiğimi kestiğim bankanın hala bana borç çıkarması. Şayet ben E-mail adresimi değiştirmiş olsaydım, bu borcu öğrenemeyecektim bile. Konu ile ivedilikle ilgilenilmesini rica ederim.

Gökalp 98 Okunma

Cevaplar

  • Gökalp22 Eylül 2013

    şikayetim ile henüz ilgelenilmedi

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön