10 Ağustos
#12417971

Yapı Kredi Bankası Kampanyayı Eline Yüzüne Bulaştırdı

MTV kampanyasından annem ve kendim adına ödeme yaparak 2 adet 30 TL/300 TL Hepsiburada indirim kodunu kazandık. Ancak kodları kullanmak mümkün olmuyor. Önce Hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım, bizimle alakası yok Yapı Kredi'yi arayın dediler. Yapı Kredi müşteri temsilcisi de internet explorer kullanırsanız mutlaka çalışır dedi.


Birincisi internet explorer kullanmak zorunda mıyım? Mobil programa özel indirimlerden faydalanamıyorum bu şekilde. İkincisi ise internet explorer kullandığımda da indirim ilk ekranda görünüyor, ancak ödeme sayfasında Yapı Kredi kart bilgilerimi girsem dahi indirim oluşmuyor, ödeme onay ekranına kadar denedim. Yapı Kredi son zamanlarda oldukça yetersiz bir banka olmaya başladı, oysa ki uzun yıllardır beğendiğim bir bankaydı.

Dindar Dindar 484 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi3 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları